Odesláním údajů (například vyplněním kontaktního formuláře, online rezervace, zasláním dotazu či odesláním poptávky) souhlasí účastník se zařazením všech jím vyplněných osobních údajů do databáze společnosti JSW Bohemia s.r.o. a jejich následným zpracováním pro potřeby správného poskytování služeb, ale i pro marketingové účely, například pro nabízení služeb, informování o pořádaných akcích a pro účely zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání souhlasu.

Klient bere na vědomí, že dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., poskytnul své osobní údaje dobrovolně, a že má právo na své údaje kontrolovat a upravovat. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů může kdykoliv bezplatně odvolat, buď písemně na adrese provozovatele nebo emailem na jswbohemia@gmail.com

Veškeré poskytnuté informace jsou považovány za důvěrné a správce se zavazuje, že s nimi bude zacházet v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a pouze k výše uvedeným účelům.